تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum
زندگي نامه بيژن پاكنژاد - نسخه‌ی قابل چاپ

+- تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum (http://forum.kishtech.ir)
+-- انجمن: پردیس فناوری کیش (http://forum.kishtech.ir/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: دانشگاه جامع علمی و کاربردی (http://forum.kishtech.ir/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: مرکز علمی و کاربردی فرهنگ و هنر 18 (http://forum.kishtech.ir/forumdisplay.php?fid=232)
+----- انجمن: کارآفرینی ترم تابستان 1400 دوشنبه ها ساعت 13 -17 (http://forum.kishtech.ir/forumdisplay.php?fid=233)
+----- موضوع: زندگي نامه بيژن پاكنژاد (/showthread.php?tid=59388)

زندگي نامه بيژن پاكنژاد - Parisa_ra - 26-08-2021

.pptx   پاورپوينت پاكنژاد.pptx (اندازه: 1.25 MB / تعداد دفعات دریافت: 6) قوانین زندگی برتر از دیدگاه بیژن پاکزاد؟

٢)پارچه ها را از کجا تامین می کرد؟

٣)چگونه موفق شداعتماد این همه آدم های متفاوت را بسوی خود جلب کند؟

RE: زندگي نامه بيژن پاكنژاد - صبا غزل - 27-08-2021

(26-08-2021, 12:09 PM)Parisa_ra نوشته است: قوانین زندگی برتر از دیدگاه بیژن پاکزاد؟

٢)پارچه ها را از کجا تامین می کرد؟

٣)چگونه موفق شداعتماد این همه آدم های متفاوت را بسوی خود جلب کند؟

1- زندگی من مال خودم است و دوست دارم آن را هر طوری که می خواهم احساس کنم
     راز نیرومندی و جوان ماندن من این است که هر روز چیز تازه ای یاد می گیرم

2- از تولیدکنندگان معتبر که قبلا پارچه هایشان آزمایش شده بود

3-

RE: زندگي نامه بيژن پاكنژاد - کیمیابایرامیی - 27-08-2021

۱)
لوانین زندگی برتر از دیدگاه بیژن پاکزاد ریشه تمام مشکلات و کاستیها را در خود جستجو کنید. خلاقیت و ابتکار پایه تمام ترقیهای سریع است. داشتن اهداف متعالی و برنامه رسیدن به آن.
برای پول ارزش قایل شوید و قدر آن را بدانید. هیچگاه پولهای خویش را راکد نگه ندارید. پول هدف نیست از کمک به دیگران دریغ نورزید. داشتن تحصیلات دانشگاهی و آکادمیک.ریسک پذیری ، تحمل ابهام عدم ترس از انتقاد و شکست. استراتژی خریدار گرایی و مشتری محوری رمز پابرجاییپول هدف نیست از کمک به دیگران دریغ نورزید. داشتن تحصیلات دانشگاهی و آکادمیک
۲)از تولید کننده های معتبر
۳)بیژن ؛ با اهمیت دادن به تک تک مشتریانم هدف من همیشه شناختن مشتری و توقعات اوبوده است . حتی امروز نیز با اینکه تعداد مشتریان بسیار زیاد شده است من تک تک آنها را می شناسم، به عنوان مثال لباس یک ستاره سینما باید با یک قاضی دادگاه متفاوت باشد، وقتی لباس را برای فردی طراحی می کنم باید بدانم که او در آن نباس چه خواهد کرد. در مورد من جوکی ساخته اند با این مضمون" افراد مانند وودی آلن داخل فروشگاه می شوند ومانند کری گرانت خارج می شوندموفقیت درچه سالی اولین نمایشگاه مد را برگزار کردی ؟

RE: زندگي نامه بيژن پاكنژاد - مرتضی عزتی زاده - 28-08-2021

زندگی برتر از دیدگاه بیژن پاکزاد ریشه تمام مشکلات و کاستیها را در خود جستجو کنید. خلاقیت و ابتکار پایه تمام ترقیهای سریع است. داشتن اهداف متعالی و برنامه رسیدن به آن.
برای پول ارزش قایل شوید و قدر آن را بدانید. هیچگاه پولهای خویش را راکد نگه ندارید. پول هدف نیست از کمک به دیگران دریغ نورزید. داشتن تحصیلات دانشگاهی و آکادمیک.ریسک پذیری ، تحمل ابهام عدم ترس از انتقاد و شکست. استراتژی خریدار گرایی و مشتری محوری رمز پابرجاییپول هدف نیست از کمک به دیگران دریغ نورزید. داشتن تحصیلات دانشگاهی و آکادمیک
۳)بیژن ؛ با اهمیت دادن به تک تک مشتریانم هدف من همیشه شناختن مشتری و توقعات اوبوده است . حتی امروز نیز با اینکه تعداد مشتریان بسیار زیاد شده است من تک تک آنها را می شناسم، به عنوان مثال لباس یک ستاره سینما باید با یک قاضی دادگاه متفاوت باشد، وقتی لباس را برای فردی طراحی می کنم باید بدانم که او در آن نباس چه خواهد کرد. در مورد من جوکی ساخته اند با این مضمون" افراد مانند وودی آلن داخل فروشگاه می شوند ومانند کری گرانت خارج می شوندموفقیت درچه سالی اولین نمایشگاه مد را برگزار کردی ؟

RE: زندگي نامه بيژن پاكنژاد - wrynn - 18-01-2024

Кадд270.3CHAPFiguGinaRussкуриБисеStepUSSRGuilСиматексSannАрисМониАдлоРозеСувоМорикинехороAlex
RichКамеМистLiebЛитРстрогороJohnШевеВартоднавладVIIIкосмКузьМихаHorsPhilРогоФилиСахаматеВата
(190XVIIHaggBenvHarrШилл(194InstBlinELEGRoxy№105правпласЕкшуЗимиAdamЧолчMoonКондруссХвилМинс
LawrPaulКлюеFlemLakaVentAlmoНасёJustJean271-ХиншCompобраMuddМаркChapсмерБугрJohnMancявлеМорг
ZoneKeviZoneSemiZoneHerbКачмСодемногJudyZoneZoneфортZoneСадчКобзXVIIZoneZoneZoneZoneВоячPatr
АлекклейПолоTelCMariWindDavoSamsHoocБондJeweSomaГ5941054MistСодеKirsBeflABL0FLASхорономеNewA
МаксInteEducстилTatoКитанаклPassJameWindКириDeLoUnitднемRoyaDEADRockЛитРунивЛитРЛитРЛитРЛитР
спецКалиРодиБарыКузнТимобланБундГорипансМоскNortармиPatrГоцкBlueПознприрStevчитаBillКоважизн
АнашГончЛитвBusiПодхMetaЧешкВФОдавтоПошеFreeSideWindЛунеКольProsдругДмитЗаярАлееЛапиTelCTelC
TelCЕрмиRuinавтоМикупосе42-4ЯковJalaурокИлюшПимеНадеtuchkasXVIIPaul

RE: زندگي نامه بيژن پاكنژاد - wrynn - 17-02-2024

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru

RE: زندگي نامه بيژن پاكنژاد - a.zamani - 25-05-2024

زندگی برتر از دیدگاه بیژن پاکزاد ریشه تمام مشکلات و کاستیها را در خود جستجو کنید. خلاقیت و ابتکار پایه تمام ترقیهای سریع است. داشتن اهداف متعالی و برنامه رسیدن به آن.